DataLife Engine > Новини монастиря > О. Абель Сочка, ЧСВВ, призначений Апостольським Адміністратором Ньїредьгазької єпархії в Угорщині

О. Абель Сочка, ЧСВВ, призначений Апостольським Адміністратором Ньїредьгазької єпархії в Угорщині


31-10-2015, 14:40. Разместил: admin

О. Абель Сочка, ЧСВВ, призначений Апостольським Адміністратором Ньїредьгазької єпархії в УгорщиніУ суботу 31 жовтня 2015 року у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив о. Абеля Сочку, ЧСВВ, Апостольським Адміністратором вакантної Ньїредьгазької єпархії для католиків візантійського обряду в Угорщині.

О. Абель Анталь Сочка, ЧСВВ, народився 1972 року у Виноградові на Закарпатті. Після закінчення середньої освіти в Україні, завершив богословську освіту в Будапешті (Угорщина). 1996 року вступив до Чину Святого Василія Великого. 2001 року прийняв ієрейські свячення, після яких виконував різні душпастирські служіння у Василіянській Провінції святого Стефана в Угорщині. Був протоігуменом у згаданій Провінції, душпастирював у Будапешті та в Марійській святині в Маріяповч. Був вікарієм в Апостольському екзархаті Мішкольца. А тепер призначений Апостольським Адміністратором Ньїредьгазької єпархії для католиків візантійського обряду.

20 березня 2015 року Папа Франциск підняв Угорську греко-католицьку церкву до рівня митрополичої. При цьому Гайдудорозька єпархія стала архиєпархією, Мішкольцький екзархат — єпархією і, крім того, створено ще одну єпархію в Ньїредьгазі, виокремивши її з території дотеперішньої Гайдудорозької єпархії.

Джерело публікації: http://uk.radiovaticana.va

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Вернуться назад