DataLife Engine > Про Чин > Про Чин

Про Чин


27-11-2014, 17:12. Разместил: admin

Офіційна назва нашого Чину - "ВАСИЛІЯНСЬКИЙ ЧИН СВЯТОГО ЙОСАФАТА", традиційна - "ЧИН СВЯТОГО ВАСИЛІЯ ВЕЛИКОГО"; вживається також назва - "ОТЦІ ВАСИЛІЯНИ". Офіційна абревіатура Чину - ЧСВВ.


Мета Чину полягає в шуканні в усьому Божого вподобання та освяченні Ченців шляхом практикування євангельських рад, згідно з нашими правилами. 

Особливим завданням Чину є посвячувати себе контемплятивному життю і служінню Церковного Правила, здійснювати всесторонню душпастирську працю, захищати та укріплювати єдність між християнами та надавати Христовій Церкві досвідчених і відданих служителів, на зразок Св. Василія Великого, св. Йосафата, а також інших василіянських мучеників та ісповідників.


Василіянський Чин Св. Йосафата  є чоловічим, клирицьким і папського права;  він належить до візантійської традиції та присутній у різних Церквах свого права.


 Василіянський герб складається з таких елементів: обрамленого дугою вогняного стовпа, що означає полум'я любові - символ постійного служіння Богові і ближньому. Над вогняним стовпом зображено сонце - символ Ісуса Христа Спасителя. У сонці вміщена монограма Ісуса Христа, над якою є хрест як заклик Його наслідувати. Герб оточує вінок з двох галузок: дубової і лаврової. Дубова галузка символізує постійність і силу в духовному зростанні та праці, а лаврова - вічну нагороду для переможців.

 
 
 
 
 
 
 

 Загально прийнятий одяг у Василіянському Чині Святого Йосафата складається з таких елементів: чорний габіт з білим комірцем, пояс або ремінь, мантія, каптур, нагрудний хрест і параман.
Під час літургійних богослужінь Ченці вдягають габіт, а під час урочистих богослужінь, згідно із звичаєм, одягають також мантію і каптур.
У приватних справах Ченці можуть носити інший одяг, відповідний до місцевих звичаїв, дотримуючись завжди скромності, пристойності й поваги до себе і до ближнього.
 
 
За матеріалами: www.osbm.in.ua
 
 
 
 
 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Вернуться назад